O nas

Centrum Szkoleń UDC to uznana firma, która zajmuje się profesjonalnym szkoleniem operatorów urządzeń budowlanych. Nasza doświadczona kadra od kilku lat z powodzeniem szkoli kolejnych kursantów i przekazuje im
teoretyczną oraz praktyczną wiedzę z wybranego zakresu.

W kontakcie z klientem stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm oraz elastyczność. Szkolenia prowadzimy w dogodnych terminach zarówno w formie indywidualnej, jak i grupowej. Istnieje możliwość odbycia kursu w naszym centrum, a także w siedzibie firmy klienta.

Centrum Szkoleń UDC wyróżnia:

Wieloletnie doświadczenie
Profesjonalna kadra szkoleniowa
Dwujęzyczne
kursy
Elastyczność
Atrakcyjne
ceny

Wychodząc naprzeciw przepisom Unii Europejskiej, kierujemy naszą ofertę zarówno do Polaków, jak i osób z pozostałych krajów UE. Jeżeli chcesz odbyć szkolenie, uzyskać stosowny certyfikat oraz zdobyć potrzebne uprawnienia, trafiłeś we właściwe miejsce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z firmą.

Wybierając nas, stawiasz przede wszystkim na solidność oraz doświadczenie. Zaufaj sprawdzonym fachowcom, skorzystaj z propozycji Centrum Szkoleń UDC i spełniaj swoje plany zawodowe, dzięki odbywanym u nas kursom, uzyskanym certyfikatom oraz nabytym umiejętnościom.